Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300

Niestety większość polskich domów posiada twardą wodę w instalacji, wymagającej zmiękczenia. Jeżeli tego nie zrobimy, może dojść do uszkodzenia wspomnianej instalacji, ale też armatury oraz różnych urządzeń AGD. Warto zatem zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt do zmiękczania, który instaluje się przy głównym zaworze budynku. Zmiękczacz EcoWater Comfort 300 jest wysokiej klasy produktem, posiadającym sprawdzone rozwiązania w zakresie zmiękczania oraz regeneracji złoża, dzięki czemu jest tani w eksploatacji i znacznie poprawia jakość wody w obiekcie. Jest także łatwy w obsłudze. Urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w USA przez jednego ze światowych liderów w dziedzinie uzdatniania.

KUP TERAZ

EcoWater Comfort 300 – opis produktu

EcoWater Comfort 300 to wydajny zmiękczacz, posiadający świetnie zaprojektowaną głowicę sterującą. Jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony w elektroniczny panel sterujący. Umożliwia indywidualne dopasowanie pracy do potrzeb użytkownika oraz ciągły monitoring przepływu wody. Wyposażono go w podwójne zabezpieczenie antyprzepięciowe. Wewnątrz zmiękczacza znajduje się żywica jonowymienna, która nie tylko usuwa kamień, ale również związki żelaza oraz manganu. Regeneracja wymaga okresowego uzupełniania soli pastylkowanej.

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300 - gdzie kupić?

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300 to wydajne urządzenie zapewniające przepływ wody na poziomie 1,4 m3/h. Można go kupić na stronie sklep.osmoza.pl. Firma od lat sprzedaje sprzęt marki EcoWater, dlatego nie tylko gwarantuje zakup oryginalnego produktu, ponieważ konsultanci firmy mogą również doradzić w kontekście programowania, instalacji czy użytkowania modelu EcoWater Comfort 300. W ofercie sklep.osmoza.pl znajduje się też sól pastylkowana, wymagana do regeneracji złoża jonowymiennego.

Zmiękczacz EcoWater Comfort 300 - cena

Cena zakupu urządzeń do uzdatniania wody jest różna, jednak ten koszt to nie wszystko, ponieważ wiele zależy także od eksploatacji danego sprzętu. W przypadku EcoWater Comfort 300 jest to szczególnie tania inwestycja, ponieważ urządzenie nie wymaga wymian filtrów czy złoża. Wystarczy okresowo uzupełniać pojemnik soli pastylkowanej, której cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Dzięki temu koszt zakupu stosunkowo szybko się zwraca. Ponadto dzięki zmiękczonej wodzie nie uszkodzisz sprzętu AGD i instalacji wodnej, co wymagałoby kosztownych napraw.

Opinie o EcoWater Comfort 300

Używam EcoWater Comfort 300 od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej na armaturze pojawiały się zacieki, a ekspres do kawy regularnie sie psuł. Teraz nie mam tego problemu :)


Kamil

Kupiłam z mężem EcoWater Comfort 300 i jestem pod wrażeniem pracy urządzenia. Wszystko działa skutecznie, a do tego pozbyliśmy się nadmiaru żelaza i manganu w wodzie.


Maria

EcoWater Comfort 300 doceniam za prostotę obsługi. Szybko zaprogramowałem głowicę i muszę teraz pamiętać jedynie o uzupełnieniu soli raz na jakiś czas.


Karol