Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 400

Twarda woda stanowi poważny problem dla niemal wszystkich mieszkańców Polski. Powstaje w wyniku podwyższonego stężenia kationów wapnia i magnezu lub żelaza i manganu. Efektem jej działania jest m.in. pojawienie się tzw. kamienia i nieestetycznych zacieków na armaturze oraz sprzęcie AGD, który ma z taką wodą do czynienia, np. czajniki elektryczne. Ponadto twarda woda ma negatywny wpływ na ludzką skórę. Wysusza ją, a ponadto sprawia, że detergenty i kosmetyki pienią się gorzej, przez co trzeba zużywać ich więcej, aby uzyskać optymalny efekt. Dzięki dynamicznemu rozwojowi nauki i techniki mamy dziś dostęp do najnowszych technologii, umożliwiających skuteczne obniżenie twardości wody.

KUP TERAZ

EcoWater Comfort 400 - opis produktu

Zmiękczacz do wody EcoWater Comfort 400 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się zdrową, miękką wodą pozbawioną zanieczyszczeń. To zaawansowane urządzenie wyposażone zostało w wyjątkowe złoża jonowymienne, dzięki którym możliwe jest całkowicie zmiękczenie wody. Sterowanie zmiękczaczem odbywa się za pomocą bardzo nowoczesnego i w pełni inteligentnego systemu, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenie działa maksymalnie wydajnie.

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 400 - gdzie kupić?

Dzięki odpowiednio dużej, bo aż 25-litrowej wielkości złoża jonowymiennego, uzdatniacz Global Water jest idealny dla rodzin do 5 osób, co sprawia, że jest to wyjątkowo wydajne urządzenie. Możliwość podłączenia zmiękczacza na wejściu wody zapewnia jej czystość w całym obiegu, co więcej możesz także wybrać opcję odżelaziania. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość korzystania ze zmiękczacza nawet w trakcie regeneracji złoża. Na komfort użytkowania wpływa niemal bezobsługowy tryb pracy, który wymaga jedynie wybranie poziomu twardości wody. Zmiękczacz wyposażono w czytelny panel LCD, na którym wyświetlają się aktualne parametry pracy. Dzięki niemu korzystanie z menu ustawień jest proste i przejrzyste.

Zmiękczacz EcoWater Comfort 400 - cena

To, na co bardzo często zwracają uwagę ludzie decydujący się na zakup systemów oczyszczania bądź zmiękczania wody, to cena. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że każdy chciałby mieć miękką i czystą wodę, ale możliwie jak najniższym kosztem. W przypadku tak zaawansowanego urządzenia, jakim jest zmiękczacz do wody EcoWater Comfort 400, cena jest adekwatna do możliwości, jakości i zastosowania sprzętu. Mimo wszystko, nadal jest ona atrakcyjna, biorąc pod uwagę to, że korzystanie z takiego zmiękczacza w przyszłości z pewnością pozwoli zaoszczędzić np. na serwisie lub wymianie uszkodzonych przez kamień urządzeń, a także na detergentach i kosmetykach.

Opinie o EcoWater Comfort 400

EcoWater Comfort 400 to wyjątkowy produkt, który z całą pewnością jest wart polecenia. Doskonale spełnia swoje zadanie.


Rafał

kupiłem zmiękczacz EcoWater Comfort 400 i jestem wręcz zachwycony doskonałym działaniem i skutecznością tego urządzenia.


Maciej

EcoWater Comfort 400 to genialne urządzenie. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak potężna różnica jest między twardą, a miękką wodą.


Patrycja